Két diplomaosztón csaknem négyszáz végzősét búcsúztatta szerdán a Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kara. A rendezvényeken az alap- és mesterszakos hallgatók mellett frissen végzett természettudományi és műszaki szakfordítók vehették át munkájuk gyümölcsét.